Здоровье & Красота & Жизнь
phone
  • (050) 312-64-70
ETOVКиевНатуральная продукция для здоровья и красоты от «Новая Жизнь»СтатьиБіофлавоноїди і мікроелементи - основа антиоксидантного захисту
Контакты
  • Натуральная продукция для здоровья и красоты от «Новая Жизнь»
  • Светлана Борисовна
  • +38 (050) 312-64-70
  • Написать нам
  • Метро Черниговская, офис., Киев
  • График работы
Мы в социальных сетях

Біофлавоноїди і мікроелементи - основа антиоксидантного захисту

Лідер-груп "КС "НОВЕ ЖИТТЯ" пропонує високоактивні фітокомпозиції рідких і сухих екстрактів (витяжок корисних біоактивних речовин) з лікарських рослин з високою профілактичною активністю. Отримані за допомогою високих технологій, БАДи- біодоступні, швидко и ефективно виявляють оздоровчу дію на увесь організм.

Найперший препарат, без якого сьогодні майже неможливо уявити антиоксидантний захист, це вітамін C. Початкова терапевтична доза вітаміну С – 1-2 г. Деякі спеціалісти рекомендують при променевих навантаженнях, інфекційних і деструктивних захворюваннях цю дозу збільшувати.

Крім цього, важливими в антиоксидантній терапії вважають вітамін А -каротин і вітамін Е.

Вітамін Е, до складу якого входить 4 різновиди токоферолів . Майте на увазі, що хлорована вода швидко руйнує вітамін Е. Краще приймати воду фільтровану, чи артезіанську, джерельну, але не газовану (тому що вуглекислота виводить кальцій з організму). Особливо небезпечні газовані напої типу Пепсі-коли, бо вони утримують ортофосфорну кислоту, яка посилює виведення кальцію з крові. По останнім свідченням, вітамін Е не рекомендують приймати без вітаміну С. Комплексне приймання вітамінів та біофлавоноїдів – це частина нових законів, відкритих нутриціологією.

У давнину, деякі лікарі нерідко для лікування різних захворювань від ангіні до раку рекомендували гас. Чому? Виявляється, що органічні поєднання селену знаходяться в низьких фракціях нафти. Селен – ключовий елемент у складі супероксиддисмутази, ферменту-антиоксиданту, без якого клітина може загинути навіть від особистих (ендогенних) вільних радикалів. Але не треба пити гас, "Нове Життя" вам пропонує набагато кращий засіб, який має у складі селен. Вітафлор - містить вітаміни Е, В1, В6, В9, В12, Н і мікроелементи: цинк, мідь, йод, залізо, селен, марганець.

Цинк входить до складу більш ніж 300 ферментів та відповідає за синтез білку, в тому числі колагену, що прискорює заживання ран. Від його постійного прийому з їжею залежить вигляд і стан шкіри. Це важливо брати до уваги лікарям-дерматологам, тому що прийнято вважати, що цинк є компонентом продукції для зовнішнього вживання. Ферменти, які мають у складі цинк, приймають участь в синтезі РНК та ДНК, тому при дефіциті цинку страждає розвиток і уповільнюється поділ клітин. Він необхідний для формування тканини сполучення, у тому числі хрящів суглобових поверхонь. Цинк також необхідний для формування кісток; покращує смакову чуттєвість. Формування імунітету не можливе в умовах дефіциту цинку. Люди з недостатністю цинку більш частіше та довше хворіють інфекційними й застудними захворюваннями. Цинк ще й захищає печінку від хімічних токсинів.

Такі засоби, як Апіфлори та Апітон фіто с хвоей - нормалізують обмін речовин, що сприяє кращому всмоктуванню вітамінів з їжі, є джерелами вітамінів А, В1, В2, В3, В6, В12, С, Е, К, Р, Д, фолієвої, пантотенової кислоти, мінералів і мікроелементів- заліза, фосфору, йоду, кальцію, магнію, цинку, бору, білків і усіх незамінних амінокислот.

___________________________________________________________________________

21 августа 2015
© 2015 - 2018 Натуральная продукция для здоровья и красоты от «Новая Жизнь» | Пожаловаться на содержимое
Интернет магазин создать бесплатно
Сайт создан на платформе ETOV